باشگاه هنر

باشگاه هنر

هنر ابزار  بیان احساسات انسان‌ها و یکی از بهترین بسترهای رشد تعالی احساسات اوست. اگر فرزند شما توانمندی‌های هنری خود را توسعه دهد، گویی زبانی برای بیان احساسات خود یافته است. بیان احساسات خود به شناخت دقیق‌تر احساسات کمک می‌کند. بنابراین فردی که هنر می‌داند، بر احساسات خود شناخت عمیق‌تری دارد و در نتیجه مدیریت بهتری بر رفتار احساسی خود خواهد داشت.

دوره‌های باشگاه هنر

دنیای رنگی رنگی

مدادرنگی در دسترس همه بچه‌ها هست. مدادرنگی ابزاریست که بچه‌ها با آن احساسات و افکار خود را به تصویر می‌کشند. فراگیری تکنیک‌هایی در استفاده از مدادرنگی و ابزار رنگ‌آمیزی دیگر با شیوه‌هایی خلاقانه، به بیان دقیق‌تر و کامل‌تر عواطف و افکار بچه‌ها کمک می‌کند. این دوره موجب ارتقای اعتماد به نفس بچه‌ها در کشیدن و نقاشی کردن خواهد شد و آثاری جذاب از آن‌ها خواهید دید.

طراحی شخصیت

بچه‌ها در این دوره که شامل چند زیر دوره‌است با تکنیک‌های مختلف طراحی چهره کارتونی آشنا می‌شوند. در ادامه یاد می‌گیرند چهره‌ها را در حالت‌های مختلف ترسیم کنند. این دوره می‌تواند به بروز خلاقیت بچه‌ها در ترسیم چهره‌های ذهنیشان و پردازش داستان‌های مربوط به آن‌ها کمک کند.

رنگ‌ها و نشانه‌ها

در این دوره بچه‌ها با طیف رنگ‌ها آشنا می‌شوند، قدرت تفکیک و تشخیص رنگ آن‌ها بالا می‌رود و می‌آموزند برای بیان عواطف، احساسات و افکار خود از طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها استفاده کنند. معنای رنگ‌های سرد و گرم و جایگاه هرکدام را بهتر درک می‌کنند و در نهایت رنگ‌آمیزی را ابزاری توانمند‌تر برای بیان خود می‌یابند.

خیال و آفرینش

یک دوره بسیار تاثیرگذار در جهت رشد خلاقیت کودکان. در این دوره با استفاده از تکنیک‌های متنوع آموزشی به رشد خلاقیت کلامی، بصری، عملی و حرکتی کودکان پرداخته می‌شود. بچه‌ها در این دوره می‌آموزند پا را از مرزهای ذهنی خود فراتر بگذارند و به خلق و آفرینش مفاهیم و تصاویر و ... بپردازند.

دنیای خمیری

این دوره با هدف ارتقای مهارت‌های دست‌ورزی و رشد هماهنگی دست و ذهن بچه‌ها طراحی شده است. در این دوره بچه‌ها با تکنیک‌های مختلف ساخت موجودات مختلف با خمیر آشنا می‌شوند و با خلاقیت خود می‌توانند دنیای مورد علاقه خود را بسازند.

دستان پرتوان

یکی از مهم‌ترین نیازهای کودکان رشد مهارت‌های دست‌ورزیه که در سنین کودکی علاوه بر ارتقای اعتماد به نفس، به رشد ذهنی اون‌ها کمک بزرگی می‌کنه. این دوره با هدف آشنا کردن بچه‌ها با ابزار مختلف و ساخت وسایل متفاوت طراحی شده.

مربیان باشگاه هنر

مریم اشرفی

مریم اشرفی

مربی دوره دنیای خمیری
کارشناس ارشد روان‌سنجی
دارای مدرک درجه ۱ و ۲ نقاشی
دارای مدرک سفال‌گری و نقاشی خلاق کودک
فاطمه اشرفی

فاطمه اشرفی

مربی دوره خیال و آفرینش
کارشناس زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران
فاطمه تهرانی

نسرین تهرانی

مربی رنگ‌آمیزی
کارشناس معماری دانشگاه تهران جنوب
مریم دولت آبادی

مریم دولت‌آبادی

مربی دوره طراحی شخصیت
کارشناس نقاشی دانشگاه الزهرا
کارشناس ارشد نقاشی دانشگاه هنری سوره
سوگند رجبی

سوگند رجبی

مربی دوره‌های دست‌ورزی
کارشناس ارشد مدیریت آموزشی دانشگاه الزهرا
به بالای صفحه بردن